Obchod podle Kategorií

ERMAKOVA 23cm(9")Vintage Motocykl Model Retro Motor Figurka Iron Motorka Vozidla Chlapce, Dárek, Děti, Hračky, Domácí Kancelář Dekorace

Nové

423.01 Kč

Téma: Model Motocyklu Hrubá Hmotnost: 0.4 KG/ks Velikost: 23 cm*9 cm*14 cm/9"*3.5"*5.5" Barva: Žlutá,Červená,Modrá Poznámky: 1)O Rub a Poškrábání retro Řemeslníci výroby rub, škrábání, místo a konkávní-konvexní na povrchu retro výroby se provádí na účelu,netřepí, nebo se opotřebovávají. 2)O nedokonalosti retro Řemeslníci výroby Jsme se nerovné základny,trochu laku,asymetrické scracth schválně, aby vaše místo bylo plné s lifelikeness, vitalita,dobrý vkus a osobitost.

1. Pokles lodní dopravy a velkoobchodní objednávky jsou podporovány. Velkoobchodní objednávky: prosím, laskavě kontaktujte nás, aby si velkoobchodní ceny. Drop shipping objednávky: prosím, laskavě nechat poznámek drop shipping objednávky v pořadí,takže naše colleauge mohl vidět, že a nebude obsahovat fakturu a naše ukládání informací, atd.. 2. Jak mám dělat, když zboží je rozbité nebo vadné nebo méně, nebo se mi to nelíbí? Prosím, laskavě kontaktujte nás nejprve, než psát recenze, nebo otevření sporu. Můžeme vrácení peněz, nebo odeslat nové položky k vám. 3. Je tam nějaký celní daň? To je základní povinnost občanů platit daně podle místních právních předpisů. Prosím platit celní daň podle místní politiky.Díky!!!

Štítky: chopper helma motocykl, model motorcycl, elektrický motocykl motoru, home office doplňky roztomilý, elektronické papoušek, kreslené vintage auto, iron motorcycle, plechové hračky, vnější vintage nábytek, vintage home decor rallye.

Značka Ermakova
Model Typ Model motocyklu,motorky,vozidla, hračky
Funkce Ručně Vyrobený,Ručně Vyráběné
Téma Sportovní
Styl Retro a Nostalgické/Starý Nábytek
Materiál Kovové
Další bytové dekorace, doplňky,home decor

Napsat recenzi

ERMAKOVA 23cm(9

ERMAKOVA 23cm(9")Vintage Motocykl Model Retro Motor Figurka Iron Motorka Vozidla Chlapce, Dárek, Děti, Hračky, Domácí Kancelář Dekorace

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat