Obchod podle Kategorií

Philips H4 9003 12V 60/55W P43t Originální Kvalitní Auto Světlomet Standardní Žárovky, Halogenové Žárovky EHK Schválení 12342 C1, 1X

Nové

174.96 Kč

Vlastnosti:

Bezpečnost na silnicích začíná vidět a být viděn

Světlo je základní součástí zážitek z jízdy a světlo je první a jediná součást bezpečnostního okruhu, která skutečně pomáhá předcházet nehodám. Philips podporuje aktivní bezpečnostní ochranu, aby se zabránilo nehodám tím, že zvyšuje celkovou viditelnost a osvětlení vozovky.

Širokou škálu 12V žárovek pro všechny funkce

Které 12V lampa pro které funkce? Philips Automotive nabízí všechny auta specifické funkce : high beam, Nízké beal, přední mlhovky , přední indikátor, boční směrové, zadní směrové, brzdové světlo, couvací světlo, zadní mlhové světlo, osvětlení spz, zadní obrysové/parkovací světlo, vnitřní osvětlení.

Změnit jak vaše světlomety současně pro větší bezpečnost

Doporučeno je změnit tím, že dvojice pro symetrický světelný výkon.

Philips je volbou velkých výrobců automobilů

Za 100 let, Philips byl v čele automobilového osvětlení průmyslu, zavedení technologických inovací, které se staly standardem na moderních automobilů. Dnes, jeden ze dvou automobilů v Evropě a jeden ze tří na světě je vybaven Philips lighting.

Oceněné auto lampa výrobce

Naše lampy jsou často oceňována podle automobilových odborníků.

Philips car lampy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního křemenného skla

UV-Křemenného skla je silnější, než pevné sklo a je vysoce odolné proti extrémním teplotám a vibracím, což odstraňuje riziko výbuchu. Philips křemenné sklo žárovky (vlákno 2 650º C a sklo 800º C) jsou schopny odolat silnými tepelný šok. S schopnost zadržovat zvýšeného tlaku uvnitř lampy, UV-křemenného skla je schopen produkovat silnější osvětlení. Dostupné aplikace se liší podle typ žárovky.

Philips auto žárovky jsou vysoce odolné proti vlhkosti

Jen hořící žárovka vyrobená z křemičitého skla (vlákno 2650°c, sklo 800 oc) dokáže odolat tepelným šokům : například, pokud se kapka studené vody dotkne horké žárovky, která se může stát, když jedete přes vodu s rozbité světlo jednotka. Dostupné aplikace se liší podle typ žárovky.

Philips auto žárovky jsou vysoce odolné proti UV záření

Philips speciální anti-UV lakování technologie chrání světlomety před škodlivým ultrafialovým zářením, takže Philips UV vrstvou křemenného skla ideální pro všechny jízdní podmínky a zajišťuje jejich dlouhověkost ve stejnou dobu.

Vize žárovky projektu delší paprsky světla než standardní žárovky

Naše řešení osvětlení vytvářejí silný a přesný paprsek světla s maximálním výkonem. Jsme důsledně vyrábět nejlepší, nejefektivnější řešení osvětlení, protože víme, že naše vysoce kvalitní osvětlení může jednoho dne zachránit život.

Souladu s vysokými standardy kvality homologace ECE

Philips automotive produkty a služby jsou považovány za nejlepší ve své třídě v Původní Výrobce Zařízení na trhu a na trhu s náhradními díly. Vyrobeny z vysoce kvalitní produkty a testovány na nejvyšší specifikace, naše výrobky jsou navrženy tak, aby maximalizoval bezpečnost a pohodlí našich zákazníků zážitek z jízdy. Celý náš sortiment je důkladně testována, kontrolována a certifikována (ISO 9001, ISO 14001 a QSO 9000) na nejvyšší ECE požadavky. Jednoduše řečeno, to je kvalita, které můžete důvěřovat.

BALÍČEK

-Položky budou zpracovány a chráněny. -Máte-li zvláštní požadavky na balení, prosím, kontaktujte nás. ZÁSILKA

-Všechny položky budou dodávány do celého světa. -Všechny položky budou odeslány do 2~4 pracovních dnů (s výjimkou soboty, neděle a Svátky) po zaplacení je přijat a schválen. -Všechny položky budou odeslány do objednávky adresu , tak prosím ujistěte se, že poskytnout nám pravdivé, přesné a podrobné dodací adresu. -Celní povinnost je povinnost a odpovědnost občana ve vaší zemi, tak kupující by měl být zodpovědný za jakékoli daňové a celní daně vzniklé. -Většina zboží bude dodáno do www.dsss-jck.cz Standardní Poštovné . -Dodací lhůta jako postupujte podle tabulky bude pro váš odkaz.

Způsob Dopravy

Určení

Dodací Lhůta

Poštovné

www.dsss-jck.cz Standard

Austrálie

7~20 dnů

Doprava zdarma

(hmotnost

Spojené Království

7~20 dnů

Kanada/USA

10~20 pracovních dnů

Vietnam, Maledivy, Nový Zéland, Japonsko, Jižní Korea, Rakousko, Německo, Holandsko, Francie, Finsko, Thajsko, Dánsko, Řecko, Švýcarsko, Portugalsko, Řecko, Belgie, Irsko, Singapur, Norsko

Štítky: 24 v kamionu, h4 p43t, h4 halogenové, 9006 žárovka žlutá, cn360, philips trubice žárovka, halogen hb4, philips holá lampa, h4, h4 halogenová žárovka.

Základní Model P43t
Číslo Dílu 12342C1
Produkt Zvýraznit Originální Kvalitní Vybavení
Balení Obsahuje 1 žárovka
Napětí 12 V
Příkon 60W
, Aby Se Vešly Světlomet, high low beam
Značka philips
Certifikace ECE, DOT
Záruka 1 Rok
Model H4
Barevná Teplota 3200K

Napsat recenzi

Philips H4 9003 12V 60/55W P43t Originální Kvalitní Auto Světlomet Standardní Žárovky, Halogenové Žárovky EHK Schválení 12342 C1, 1X

Philips H4 9003 12V 60/55W P43t Originální Kvalitní Auto Světlomet Standardní Žárovky, Halogenové Žárovky EHK Schválení 12342 C1, 1X

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat