Obchod podle Kategorií

OBD II GPS Tracker v Reálném Čase Truck Auto Sledovací Zařízení, Špionážní Systém Locator Alarm

Nové

331.22 Kč

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-height: 1.3; } dcl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { šířka: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; výška: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; barva: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #product-desc { width: 100%; height: 209px; } #popis { width: 100%; height: 50%; } #podrobnosti { width: 100%; height: 50%; } .ui-box-nadpis { height: 30px; font-size: 15px; font-family: tahoma; font-weight: bold; background-color: #ddd; text-anchor: zdědí; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-box-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics tr { height: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; border-top: 1px solid black; }

Sledujte své automobily z kdekoli a kdykoli: Sledujte své automobily z kdekoli a kdykoli s Web Platform/ APP/ SMS, 5-10 m sledování přesnosti a v Reálném čase GPS umístění aktualizace (10-18000 sekund jsou volitelné, ve výchozím nastavení: 60 sekund). V tomto režimu, můžete použít aplikaci nebo webové stránky založené na platformě pro živé sledování GPS tracker. UJISTĚTE SE, ŽE MÁTE TU SPRÁVNOU KARTU SIM!

Doživotní Bezplatná APLIKACE: Žádné Měsíční Poplatek za APLIKACI, Žádné aktivační nebo storno poplatky, Žádné smlouvy, Doživotní Bezplatná APLIKACE k dispozici pro váš telefon.

Real-time Stehování, Geofence, Anti-theft. Geofence (Get text nebo e-mail, když člověk opustí oblast), Real-time sledování polohy, Sledování Historie (6 měsíců), Anti-krádeže Alarm, atd.

Snadná Instalace: Vložte GSM SIM Kartu do OBD GPS tracker, pak zapojte zařízení do vozidla OBD-II portu a je připraven k práci. Žádné vedení potřebné. Žádné další napájení potřebné. Snadné přepínání mezi vozidly.

SMS Text: Když se chcete dostat na tracker umístění, jen text, GPS tracker SIM karty, telefonní číslo a GPS tracker bude reagovat s text odeslán do smartphonu, včetně google maps odkaz, klikněte na odkaz a dostat se na místo na mapě google.

Jak používat

Připravit 2G GSM SIM Kartu, která může podporovat GSM a GPRS do GPS Tracker. T-mobile bude nejlepší volbou.

Pokud vaše sim karta má pin kód, odemčení SIM karty na váš mobilní telefon.

Zapojte SIM Kartu do OBD GPS Tracker.

Zapojte zařízení do vozidla OBD-II portu.

Stáhnout a nainstalovat bezplatnou APLIKACI na váš chytrý telefon (Existuje několik dobrých aplikací tam v google a apple store. ten doporučujeme a jeho zdarma, je: itracksafe).

Vyberte IMEI, zadejte IMEI kód zařízení (IMEI kód štítku na zařízení). Výchozí heslo je"123456".

Sledovací jednotka přijímá signál GPS (ujistěte se, že GPS jednotka není umístěna uvnitř nebo v kovové krytém místě, může způsobit, že signál nebude fungovat).

V Uživatelské Příručce najdete jak se registrovat zařízení, a podrobné nastavení a funkce.

EXISTUJÍ 2 ZPŮSOBY, JAK SLEDOVAT SVÉ GPS SLEDOVACÍ ZAŘÍZENÍ

Při použití SMS Text:

Pokud chcete pouze pomocí SMS možnost sledování, si můžete koupit předplacenou kartu SIM GSM (AT&T, T-Mobile, nebo jakékoliv jiné GSM SIM karty).

Nemusíš si koupit datový tarif, protože budete používat pouze SMS.

Při použití v Reálném Čase Živé Sledování:

Vzhledem k tomu, v tomto režimu, GPS tracker potřebuje odeslat data o poloze průběžně na web, budete potřebovat datový tarif pro SIM kartu.

barva: černá

Materiál: ABS

Obsah balení: 1 * GPS Tracker 1 * anglický manuál

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky: tracker gps tracker obd, obd2 scanner, gp tracker, obojek dog záře, cute jelen, špionážní mikrofon wifa, auto gps tracker obd2, gps tracker obd, 3g tracker, zařízení poslouchat.

Značka Deoxygene
Původ KN(Původu)
Certifikace NIC

Napsat recenzi

OBD II GPS Tracker v Reálném Čase Truck Auto Sledovací Zařízení, Špionážní Systém Locator Alarm

OBD II GPS Tracker v Reálném Čase Truck Auto Sledovací Zařízení, Špionážní Systém Locator Alarm

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat