Obchod podle Kategorií

Kniha: Nissan Tiida/Tiida Latio (b, d) z 2004G. V. REM. Služby. že, pane. AP | Monolit

Nové

319.46 Kč

Název těchto modelů automobilů je přeložen z Japonštiny jako "Dawn of the New Day". Takový romantický název pro tyto malé třídy je vybrán není náhodou, protože se ztělesnit ty odvážné očekávání řidičů-grace z formy, pohodlí řízení, kvalitní montáž a nenáročný charakter. Ale každý zkušený řidič ví, že práce na stroji do značné míry závisí na činnosti vlastníka vozidla-způsob užívání, dostupnosti nebo absence pravidelné kontroly a včasné opravy. Řidiči pomohl prodloužit životnost vozu a vychutnat si jeho nepřetržitý provoz, a zaměstnanec auto služby-zvýšit rychlost a kvalitu své práce, určený pro opravy pro Nissan Tiida / Tiida Latio. Tato kniha také poskytuje komplexní informace o správném provozu a údržbě těchto strojů, vydané od roku 2005, levák a pravák modely s sedan nebo hatchback těla. Tyto vozy mají HR16DE benzinové motory, mr18de s pracovním objemem 1,6 a 1,8 l a K9K dieselové motory s pracovním objemem 1,5 L. V této příručce pod jedním krytem, nejvíce relevantní a plně spolehlivé informace jsou shromažďovány, které mohou být vyžadovány řidičem nebo auto mechanik kdykoliv. Ve stejné době, kniha se čte snadno, vybavené s mnoha příklady, a může být doporučena pro uživatele s jakoukoli úrovní vzdělávání-od začátečníků až vášnivý motorista nebo zaměstnanec auto opravna. Kromě toho, Nissan Tiida/Nissan Tiida Latino ruční opravy má stovky kreseb a výkresů, které jsou dobře připravené a nejlépe doplní celý text knihy. Logické uspořádání materiálu a pokročilé téma index, aby čtení knihy, jednoduché a pohodlné.

První kapitola příručky představuje základní teoretické informace, bez kterých není možné použít auto správně. Například, všechny funkce auto design jsou detailní, hlavní jednotky jsou popsány uzly a systémy stroje-jejich umístění, účel, pracovní funkce, metody řízení. Nissan Tiida / Tiida Latio Uživatelská Příručka vám řekne řidič, jak co nejefektivněji a bezpečně využívat stroj bez rizika přetížení. Samostatná kapitola je věnována hodnocení preventivních prohlídek vozidel, jejich četnost a potřebné nástroje a materiály pro tuto práci. Tím, že zvýší úroveň jeho teoretické školení, motorista nebo pracovník dílny bude moci jednat více věří, potýkají s praktickými úkoly-diagnostika a opravy stroje. Tomuto tématu je věnována většina manuál. Kniha poskytuje krok-za-krokem, jasné a jasné pokyny pro identifikaci příčiny poškození a opravy.

Důležitá upozornění týkající se bezpečnosti během opravy jsou také k dispozici. Tak, že chybné kroky z auta Amatérské nezpůsobil selhání elektroniky vozu, v tomto návodu jsou všechny obvody Nissan Tiida / Tiida Latio. Dovednosti self-opravy nutně...

Štítky: juke, qashqai j11, nissan x trail, 2009 nissan qashqai, nissan qashqai j11, nissan cube, nissan note, nissan qashqai, nissan x trail t30, nissan micra.

Značka Монолит

Napsat recenzi

Kniha: Nissan Tiida/Tiida Latio (b, d) z 2004G. V. REM. Služby. že, pane. AP | Monolit

Kniha: Nissan Tiida/Tiida Latio (b, d) z 2004G. V. REM. Služby. že, pane. AP | Monolit

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat