Obchod podle Kategorií

200BGB 4/4 Velikost Uhlíkových Vláken GermanStyle BASS LUK Černé Žíně Bass Díly Příslušenství

Nové

2 911.07 Kč

◆ ČERNÉ ŽÍNĚ - používáme přírodní černá mongolské žíně s velkou odolnost, snazší kalafuny.Černé koňské žíně silnější než bílé vlasy, získáte hlasitější a divoký tón překvapivě.

◆ STŘÍBRNÉ OPLETENÉ UHLÍKOVÝCH VLÁKEN - skvělá kombinace pružnosti a tvrdosti.Nádherné váhu a délku, cca. 133 gramů, 76cm včetně 6cm šroub.Snadné hrát.Francouzský model, ebenová žabka s přírodní vzor, matka-of-pearl snímek, originální kožený grip, luk je plně připojen slitiny niklu a stříbra.

◆ PRO KONCERTNÍ POUŽITÍ - model úspěšně kombinovat high-tech stříbrná pletené Uhlíkových Vláken a tradiční ručně dovednosti.To bylo ze strany zkušených bow-maker a poskytne vám teplý a jasný tón.To je pro profesionální hráče.

◆ PERFEKTNÍ ROVNOVÁHA BODU -Jak víte, rovnovážný bod je velmi důležité pro luk.Naši tvůrci vždy přizpůsobit luk bod rovnováhy na několikrát, aby bylo zajištěno, že je ve správném rozsahu.Velký bod rovnováhy umožňuje ovládat luk snadnější a pohodlnější.

◆ PEČLIVĚ RUČNĚ - luk zcela zhotovené tradiční řemeslníci.Rovnou tyč, čistá práce, připraven hrát.To je dobrý, silný luk s mimořádnou odrazit stabilitu.Jemné kvalitní přírodní žíně, velká odolnost, snazší kalafuny.

Celkové dostupné velikosti:

4/4 délka - 76cm včetně šroubu

3/4 délka - 74cm, včetně šroubu

Model úspěšně kombinuje stříbrné opletené Uhlíkových Vláken a tradiční ručně dovednosti.

Jako popluar model pro PROFESIONÁLNÍ hráče, jeho výkon a zvuk jsou testovány a ověřeny mnoha hráčů.

Uhlíkových vláken ukazuje krásné reticulate vzor.To je více stabilní a silnější strukturu.Černé ebony žába ukazuje přírodního dřeva obilí, a je vyzdoben s klasickou oči.Matka-z-pearl snímek.Žába je namontován s plnou slitiny niklu a stříbra.Všechny díly jsou vybaveny stejného výrobce, od začátku do konce i úklidové práce.Je to skvělý bass luk, připravený pro hru.Jemné kvalitní přírodní žíně, velká odolnost, snazší kalafuny.

Štítky: kalafuna housle kalafuny, housle luk příslušenství sapo, snímač pro cello, oxid housle, housle bass 4, profesionální housle, divoké vlasy luk, bass control plate, violoncello zvuk, barokní luk.

vlasy Černá Přírodní Mongolsko Žíní
Stick Materiálu Stříbrné Pletené Z Uhlíkových Vláken
Číslo Modelu 200BGB 4/4
žába Ebony s Nikl Stříbrná
Délka Approx 70cm (76cm with screw)
UPC 600682775069
Typ Německý Kontrabas (4/4)
Velikost 4/4
Hmotnost Approx 133g
MPN 20090930200BGB44
Použití Bass Housle Použití
Výkon Koncert Úrovni
Značka VingoBow

Napsat recenzi

200BGB 4/4 Velikost Uhlíkových Vláken GermanStyle BASS LUK Černé Žíně Bass Díly Příslušenství

200BGB 4/4 Velikost Uhlíkových Vláken GermanStyle BASS LUK Černé Žíně Bass Díly Příslušenství

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat