Obchod podle Kategorií

Nové DIY Multifunkční Hodiny Auto Teplotu, Sledovat Napětí Baterie Voltmetr DC 12V Analýzy Měření Nástrojů

Nové

128.96 Kč

DIY Multifunkční Vysoká-přesné hodiny, vnitřní a vnější teplota Auto Baterie Monitor napětí Panel Metr DC 12v

Popis:

Multi-funkční elektronické hodiny modul, nastavit čas, vnitřní a vnější teplota, napětí jako jeden.Můžete zobrazit jednotlivé položky, nebo můžete procházet položky střídavě a přizpůsobit položky, které mají být zobrazeny.Čas čipu pomocí Epson RX8025T čip, tento čip je teplotně kompenzován hodiny čipu, čas, přesné.Standard 0,3 m +1,5 m, modul s dvěma vodotěsné sondy, teplotní rozsah -35 ~ 120 stupňů.S nastavení jasu, 3 jas nastavitelný.A automatický jas funkce, může být v noci tma, rozzáří během dne.

Specifikace:

1, pracovní napětí: DC 5.0 ~ 28V

2, velikost rámu: 22 * 58 mm

3, Montážní otvor velikost: 19.5 * 56 mm

4, zobrazení Napětí rozsah: 5.0 ~ 28V

5, zobrazení teploty rozsah: -35 ~ 120 ° (Dvě teplotní čidla ,0,3 m +1.5 m)

6, napájení délka kabelu: 28 CM

Jak používat:

AŽ klíč:

Za normálního zobrazení stisknutím tohoto tlačítka bude přepínat mezi šesti displej státy 【Time】 → 【Datum】 → 【Teploty 1】 → 【Teplota 2】 → 【Napětí】 → 【Střídavý Cyklus Display】. (Poznámka: položky zobrazení a spínací interval v alternativní cyklus režimu zobrazení lze upravit pomocí "dd" a "dF" parametry v tomto pořadí.Viz následující tabulka

Pod klíčem:

Za normálního zobrazení, stiskněte toto tlačítko pro vstup do nastavení času \ data \ rok \ parametr.Stiskněte tlačítko "body" začal blikat, stiskněte tlačítko pro nastavení hodnoty.Po nastavení, stiskněte klávesu znovu, "hodina" začne blikat, stiskněte tlačítko upravit hodnotu.A pak stiskněte klávesu pro vstup do nastavení data [Všimněte si, že uprostřed tlustého střeva nesvítí], "den", začala blikat, stiskněte tlačítko, po melodii "měsíc" začal blikat, tune a potom stiskněte klávesu "rok" start Bliká, stiskněte klávesu pro nastavení parametrů do rozšířeného nastavení, viz následující "kód význam a úlohu tabulky"

Význam kód, naleznete na následující

1.0.0 u

Napětí chyba měření korekce kladné číslo zvyšuje, záporné číslo se snižuje.Například, skutečné napájecí napětí 12.0 V, ale ukazuje tabulka 11.9 V, to je upravena na 0,1 u.

2.Ac

Teploty ① chyba kalibrace parametrů.Kladné číslo zvyšuje, záporné číslo klesá, jednotkou je stupeň, rozsah nastavení je -5 ~ 5. Například, pokud si myslíte, že zobrazená teplota je 1 stupeň vyšší než je skutečná teplota, pak nastavte Ac: -1, takže elektronické hodiny, je automaticky snížena o 1 stupeň a zobrazí.

(Poznámka: Pokud nemáte standardní teploměr pro referenční, je doporučeno, aby to jako Ac: 0)

Teploty ② chyba kalibrace parametrů.Kladné číslo zvyšuje, záporné číslo klesá, jednotkou je stupeň, rozsah nastavení je -5 ~ 5. Například, pokud si myslíte, že zobrazená teplota je 1 stupeň vyšší než je skutečná teplota, nastavte ji na AC: -1, takže elektronické hodiny se automaticky odečte o 1 stupeň a znovu zobrazí.

(Poznámka: Pokud nemáte standardní teploměr pro referenční, je doporučeno, aby to jako AC: 0)

3.dd

Vlastní cyklus ukazuje na displeji položku

[dd: 0] dobu + teplotu 1 + teplotu 2+ napětí

[Dd: 1] dobu + teplotu 1 + teplotu 2

[Dd: 2] čas + teplota 1 + napětí

[Dd: 3] čas + napětí

4.Df

Spínač časový interval, ve vlastní cyklus, zobrazení, jednotka je za druhé, regulační rozsah je 1 ~ 9. Například, dF: 3, spínací interval je cca 3 sekund pro přepnutí zobrazení položky jednou.(Prosím, není nastaven na "0")

5.LL

Úroveň jas displeje, rozsah nastavení je 1 ~ 3, LL: 1 je nejtmavší, LL: 3 je nejjasnější.

6.AL

Automatické ovládání jasu přepínač, AL: 0 pro vypnutí, automatické ovládání jasu, AL: 1 zapněte automatickou regulaci jasu.Při nastavení na AL: 1, elektronické hodiny se bude měnit jas na úroveň 1 po 19:00 každý den a změnit úrovně na úroveň 3 každý den po 07:00.

poznámka:

Po úpravě AL volbu, stiskněte tlačítko "Dolů" znovu pro návrat do normálního zobrazení stavu, všechny parametry a nastavení mohou být uloženy.

Balení obsahuje:

1ks DIY Multifunkční Clock Teplota Monitor Napětí Panel Metr

Štítky: tepla snímače teploty, mobilní teploměr 12v, baterie bluetooth monitor, auto thermomet, auto clock pro, auto samolepka, thermomet, hřebík přenos, hodiny vlhké, mi teploměr vlhkoměr.

Číslo Modelu Teploměr
Teorie Snímač Teploty
Typ Displeje Digitální
Typ Jednotky kus
Certifikace NIC
Max. Měření Teploty 120°C A Výše
Velikost Displeje 1.9 Palců A Pod
Napájení Typ Další
Styl kapesní
Značka OOTDTY
Použití Další
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Nové DIY Multifunkční Hodiny Auto Teplotu, Sledovat Napětí Baterie Voltmetr DC 12V Analýzy Měření Nástrojů

Nové DIY Multifunkční Hodiny Auto Teplotu, Sledovat Napětí Baterie Voltmetr DC 12V Analýzy Měření Nástrojů

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat