Obchod podle Kategorií

Květinové Dívky Dlouhý Rukáv Zimní Bunda Umělé Kožešiny Svatební Bolero Holky Párty Teplý Plášť Cape Kabát Děti Šály

Nové

369.03 Kč

Model Show

Vážený zákazníku.pokud potřebujete, aby ji přizpůsobit. můžete poznámku vaši přesnou velikost ,budeme na zakázku pro vás zdarma.a když si místo pořadí,můžete si vybrat velikost podle vaše poprsí.děkuji Přizpůsobit-potřebujete poslat tyto měření nám:

1.Poprsí =___CM

2.Pas =____CM

3.Boky= ____CM

4.Duté podlahy(ramene k podlaze bez bot)= __CM

5.Výška(od vrcholu hlavy k podlaze bez bot)= ___CM

6.Výška boty =_____CM

a poté, co jste umístili objednávku,věnujte, prosím, pozornost vaší objednávky,proto, pokud máme jakýkoliv problém,budeme vás kontaktovat.děkuji.a když umístíte objednávku,prosím, poznámku, když budete potřebovat.děkuji

Vyrábíme dobu asi 12 dnů.ale někdy, že je třeba více,a pokud jste naléhavě, můžete poznámku pro nás,můžeme pro vás za 7 dní.

Normální náš produkt, výchozí způsob dopravy je www.dsss-jck.cz Standardní Poštovné,které je pomalé,normální, o 7-45 dní,možná potřebují více času.

takže pokud jste naléhavě, můžete si vybrat rychlý post,například DHL,normální, že třeba 3-7 dnů,ale některé země potřebují více dní,jako je chile,brazílie,argentina,a tak dále.

nebo si můžete vybrat Prodávajícího Způsob Dopravy příliš,že třeba o 4-9 dní.ale, ale, některé země potřebují více dní,jako je chile,brazílie,argentina,a tak dále.

Takže pokud jste naléhavé,prosím, poznámku nám, když budete potřebovat,budeme dělat vše pro to pomůže.

Zpětná vazba

Jsme hluboce doufám, že jste spokojeni se svým nákupem od nás.

Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj,Jsme rádi, že si můžete nechat nám Pět stat pozitivní zpětnou vazbu s plnou DSR pokud jste spokojeni s našimi produkty. Pokud výrobek má nějaký problém,prosím, nedávají nám negativní zpětnou vazbu bez jakékoli komunikace,protože špatná zpětná vazba nemůže vyřešit žádný problém,ale můžeme vám pomoci,děkuji za pochopení.

Štítky: kabát kožešina, ali plášť, im kožich, mng umělé kožešiny kabát, šátek, kabát umělé kožešiny, večer ukradl, kožešiny cape pad, velké pláštěnky, bolero.

Název Oddělení Děti
Typ Položky Svatební Zábaly
Technics Příze Barvené
Původ KN(Původu)
Značka Ušlechtilý Weiss
Materiál Polyester

Napsat recenzi

Květinové Dívky Dlouhý Rukáv Zimní Bunda Umělé Kožešiny Svatební Bolero Holky Párty Teplý Plášť Cape Kabát Děti Šály

Květinové Dívky Dlouhý Rukáv Zimní Bunda Umělé Kožešiny Svatební Bolero Holky Párty Teplý Plášť Cape Kabát Děti Šály

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat