Obchod podle Kategorií

Malířské plátno nástěnné tisky Albrechta Dürera modlící se ruce mistrovské dílo reprodukce vintage styl

Nové

419.86 Kč

1) přijatelnou alternativu k originální umění, plátno vyskočí ze zdi s bohatou texturu, barvu a detail. Umělec-grade, bez kyselin bavlněné plátno vytváří elegantní vzhled. Plátno může být solded jako tisky, včetně Rámu. Strávník v 2 cm je vyhrazeno na každé straně plátna. Můžete DIY mount obraz jádra s dřevěnými nebo jakýkoliv snímek se vám líbí. Obraz jádra bude vrácena a dodávány v pevném Trubice.

2) poskytujeme také nosítka bary. K dispozici jsou 2 typy. Jeden je DIY kit. Nosítka jsou již dobře řez a poslal k vám ve velkém. My vám poskytne pokyny, takže můžete sledovat sestavit. Tedy, můžete to udělat, a aby obrazy připraven k zavěšení do sebe. To je pro nákladní úspora nákladů účel. Ale co je důležitější, je to pro DIY fun.

Jiný typ nosítka jsou sestaveny u nás. Je připraven k zavěšení.

3) Máme spoustu možností rámu, a různé barvy a textury jsou k dispozici. Můžeme přizpůsobit rámové sady pro vás. Ale co doporučujeme, jsou barvy v Černé, Bílé a Dřevěné. Rám citátu výše, zahrnuje nosítka zadek, ale nezahrnuje obraz jádra/tisky,

4) Pokud budete potřebovat nosítka nebo rámy, prosím, navštivte obchod https://www.dsss-jck.cz/store/group/Others/1192051_256688718.html na objednávku

5) Na náklady na dopravu, můžeme přizpůsobit ji pro vás.

Přestože německé Renesance je méně známé než v Itálii, Dánsko nebo Francie, Albrecht Dürer je oslavován jako mistr pohybu. Narodil se v roce 1471 v Norimberku, Dürer byl zlatnickým učněm svého otce, ale on byl také zkušený grafik, rytec a teoretik, který nabroušené jeho smysl pro proporce a realistický detail. Jeho obrovské tělo práce zahrnuje povahy, obrazové, a fantastické náboženské umění, dokonce i včetně grafické prvky. Na cestách, vyvinul lásku k italské umění, a to i včetně prvků do své vlastní práce.

1. Termíny dodání: nabízíme EMS a další mezinárodní spediční služby do doby, než váš souhlas k zaplacení nákladů. Standardní doba dodání reference:

Jihovýchodní Asie: 10-15 dny

Západní Asii a Severní Asii: 15-25 dní

Blízký Východ: 15-25 dní

NÁS: 10-20 dní

UK/AU: 15-25 dní

Kanada: 20-25 dny

Belgie /Francie/Německo/Švédsko: 20-30 dní

Rusko: 25-45 dní

Zbytek Evropy: 25-35 dní

Střední a Jižní Amerika: 25-40 dnů

Afrika: 30-45 den

2. Pozornost:

a) Zdarma se vrací do 15 dnů po obdržení. Ale prosím laskavě být odpovědný za přepravní poplatky vrátit.

b) Tam může být menší barevný rozdíl mezi aktuální obraz a zobrazení na monitorech vzhledem k nastavení monitoru. Prosím, buďte opatrní, než nabídky.

Štítky: ar, doprava zdarma hacker maska, vzor tričko, hodiny nálepka na zeď, Vlkodlak, dürer, akatsuki plakát, žena malování s koněm, anděl strop tapety, castel.

Styl Evropa
Typ TISKNOUT
Kaligrafie a malby typ Malířské Plátno
Číslo Modelu AR-AD-003
Klasifikace Na Zdi
vzor Nálepka Na Zeď Letadlo

Napsat recenzi

Malířské plátno nástěnné tisky Albrechta Dürera modlící se ruce mistrovské dílo reprodukce vintage styl

Malířské plátno nástěnné tisky Albrechta Dürera modlící se ruce mistrovské dílo reprodukce vintage styl

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat