Obchod podle Kategorií

Retro Umění, Různé Druhy Dinosaurů, Nástěnné Hodiny, Dinosauři, T-Rex Domácí Výzdobu Dítě Pokoj Vinyl Záznam Vintage Nástěnné Hodiny Filmu Dárek

Nové

425.11 Kč

Vintage Vinyl Záznam Nástěnné Hodiny

Módní retro vinylové hodiny nyní v našem obchodě! Všechny vyrobené s pozornost a péči. Spousta návrhů.

Tyto záznamy byly k dispozici, tak dostávají nový život jako hodiny. Ty kombinace recyklovaných materiálů a vysoce kvalitní povrchové úpravy je vaše zeď výjimečné! Záznamy jsou často staré, každé hodiny má vlastní příběh.

Všechny záznamy jsou vyrobeny s vášní, proto design je originální a perfektní dekorace na každou zeď. Vypadají skvěle v jakémkoli místě, nezáleží na tom, jestli je to dětský pokoj, herna, ložnice, obývací pokoj, kuchyň, kancelář nebo předsíň. Náš čas je také ideální nápad pro narozeniny, svatba, výročí či Vánoční dárek.

Pokud máte další design v mysli, že byste chtěli vidět ve vaší domácnosti, prosím, neváhejte a kontaktujte nás, jak jsme se vytvořit vlastní příkazy s velkým potěšením!

SPECIFIKACE:

Všechny hodiny jsou vyrobeny z 12 palců (30 cm), recyklované vinylové desky. Chceme jim dát nový život, ale staráme se o životní prostředí. Ciferník je Nálepka Vinyl Gramofonová Poslal Náhodně Typ baterie: 1 AA Baterie (Není součástí balení)

HODINY MECHANISMUS:

Používáme vysoce kvalitní tiché plovoucí rovnováhu mechanismů. Nechceme rušit váš spánek. Váš dobrý noční spánek je velmi důležité pro nás.

BALENÍ

Hodiny je poslat odolné, estetické balení z recyklovaného papíru. Vše je profesionálně zabalené, používáme polystyren uvnitř ochranné podložky v pořadí pro váš produkt, aby vydržely všechny problémy během přepravy :). Jsme vynaložit veškeré úsilí, aby se vaše zásilka dosáhla svého cíle co nejdříve a bez úhony.

Domácí Zeď Dekorace Odkaz

LED Osvětlení Funkce:

Budete mít 16 Klíče dálkový ovladač přizpůsobit barvy na zdi hodiny. LED součástí je USB napájen. 5V DC adaptéru bude zaslán společně podle vaší dodací adresu.

Vítejte Vlastní Pořadí

JAKO NÁPAD, ALE NELÍBÍ SE VÁM DESIGN? POJĎME SPOLEČNĚ VYTVOŘIT NOVÝ! – Dejte nám vědět, co byste chtěli vidět na speciální hodiny a my vám připravíme nový design pro vás. Náš návrhářský tým vám načrtnout své hodiny ve většině případů do 24 hodin. Budete mít možnost, aby přezkoumala, komentovat a požádat o revizi (v případě potřeby), dokud nejste zcela spokojeni s designem.

Štítky: kulaté hodiny mechanismus, 300 spartan, word clock lidí, kreativní děti nástěnné hodiny, pro duši, hodiny s ptákem, velké nástěnné hodiny station, velké hodiny na zeď, Vinyl Hodinky, nástěnné hodinky.

Styl Stručný
Průměr 30cm
vzor abstraktní
Nástěnné Hodiny Typ Vinyl Záznam
Kombinace Odděluje
Hybnost Typ QUARTZ
Formulář Jeden Obličej
Materiál Těla Plastové
Šířka 30cm
Značka Vinylové Hodiny
Materiál Vinyl Záznam
Typ Nástěnné Hodiny
Délka 300mm
Typ Displeje Jehla
Funkce Starožitný Styl
Platné Umístění Obývací Pokoj
Číslo Modelu GIT-2001
Tvar kruhové

Napsat recenzi

Retro Umění, Různé Druhy Dinosaurů, Nástěnné Hodiny, Dinosauři, T-Rex Domácí Výzdobu Dítě Pokoj Vinyl Záznam Vintage Nástěnné Hodiny Filmu Dárek

Retro Umění, Různé Druhy Dinosaurů, Nástěnné Hodiny, Dinosauři, T-Rex Domácí Výzdobu Dítě Pokoj Vinyl Záznam Vintage Nástěnné Hodiny Filmu Dárek

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat