Obchod podle Kategorií

Šnek Letadlo Poháru Real Yin Reverzní Formy Pánské Letadla Pohár Elektrické Letadlo Cup Vibrace Dospělé Letadlo Šálek Silné Bůh

Nové

356.85 Kč

Pre-order prohlášení : naše společnost se zavazuje k poskytování one-piece zásilková služba, která bude přísně kontrolovat kvalitu. Nicméně, problémy, jako kvalitní škodu občas nastat, když doprava je hrbolatá a stiskl.

Proto tímto prohlašuji, že: pro produkty s kvalitou, budeme nést návrat přepravní poplatek, ale pouze nést expediční poplatek poslal znovu. Pokud máte nějaké námitky, prosím, buďte opatrní, aby si ji objednat.

[Po-prodejní servis]]:

1. Pokud tam je nějaký problém s kvalitou produktu, prosím, zvládnout to do 7 dnů po obdržení produktu (informovat zákaznický servis focení produktu). Vrácení a výměnu poštovné hradí sami, a expediční poplatek hradí nás. Pokud není problém s kvalitou produktu inspekce, musíte nést návrat nákladní.

2. Non-problém kvality, výrobek může být bez obalu, prosím, zvládnout to do 7 dnů po obdržení zboží, produkt nemůže být použit, je obal neporušený, nákladní dopravy je self-péče, může mít vliv na druhý prodej!! (S výjimkou kondomů, sexy spodní prádlo a spodky). (Důležité: ujistěte se, že obal je neporušený a nebyl použit. Nebudeme akceptovat, je-li použit)! !

[Velkoobchodní prodej po-více než 3000 juanů]]:

1. Pokud výrobek má problémy s kvalitou, prosím, hromadit zboží a vrátit je spolu během 3 měsíců. Poštovné za vrácení zboží hradí sami, a poštovné pro vydávání zboží, nese nás (ujistěte se, že balení je neporušené a příslušenství jsou kompletní, a nebyly, nebudeme akceptovat použití)

2. Pro non-problémy s kvalitou, prosím zvládnout do 7 dnů po obdržení zboží. Poštovné pro vrácení a výměnu hradí sami (a balení poplatek se hradí). Produkty nemohou být rozbaleny a použity, a nemůže mít vliv na sekundární prodeje. (S výjimkou kondomů, sexy spodní prádlo a spodky). (Důležité: ujistěte se, že obal je neporušený a nebyl použit. Nebudeme akceptovat, je-li použit)

zvláštní Připomenutí: Pokud nemůžete přijmout to, prosím, buďte opatrní, děkuji vám za vaši spolupráci

default Express: yp? ístroj, suer!

Volně ložený náklad: aneng logistiky!

Štítky: pánské letadla pohár, letadlo cup velký, sérum snail, masturb muži, vibrátor výstřik jazyk vibrační, pro sex děvka, vibrat, clay slévač, muž masturb, orální sex, lízání jazyk pro ženy, bradavky sání.

barva bílá černá žlutá
Typ Položky Masturbátory
Sexuálně Sugestivní No
Materiál flexibilní lepidlo
Trvanlivost 5 Let
Obscénní Obrázek No

Napsat recenzi

Šnek Letadlo Poháru Real Yin Reverzní Formy Pánské Letadla Pohár Elektrické Letadlo Cup Vibrace Dospělé Letadlo Šálek Silné Bůh

Šnek Letadlo Poháru Real Yin Reverzní Formy Pánské Letadla Pohár Elektrické Letadlo Cup Vibrace Dospělé Letadlo Šálek Silné Bůh

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat