Obchod podle Kategorií

Systém Monitorování Tlaku v pneumatikách Solární TPMS Systém Monitorování Tlaku v Pneumatikách TPMS S 6 Režimy Alarmu A Zobrazení v Reálném čase

Nové

476.99 Kč

Název .titul{ padding:0 25px 20px 0; text-align:center; } .title>div:nth-of-type(1) { font-weight: odvážnější; font-size:20px; } .title>div:nth-of-type(2){ color: #c5c5c5; font-size:12px .row { displej: flex; } .řádek-položku{ width:100%; height: 330px; flex:1; padding:5px 3px; box-sizing:border-box; } .řádek-item-inner{ width:100%; height:100%; border:2px solid #F7F7F7; box-sizing:border-box; padding:3px; pozice:relativní,} .vlajka { position: absolute; top: 3px; right: 3px; width:34px; výška:32px; } .vlajka>img{ width:100%; height:100%; } .řádek-img{ width:100%; height:calc(100% - 60px); } .řádek-cena { width: 100%; height: 60px; } .řádek-cena>p{ text-indent:15px; margin:5px 0 0 0; width:100%; overflow: auto; font-size:16px; } .řádek-cena>p>span{ display:inline-block; float:left; width: 50%; } .řádek-cena>p>rozpětí:nth-of-type(1){ text-decoration:line-through; } .buy-nyní-obal{ width:100%; padding-top:10px; text-align:center; } @media screen and (max-width:414px){ html,body { width: 100%; } body { margin: 0; } .row{ display:block; overflow: auto; } .řádek-položku{ šířka: 50%; výška:330px; display:inline-block; float:left; } .řádek-cena{ height: 40px; } .řádek-cena>p { font-size: 12px; text-indent:15px; } } nabízené PRODUKTY poskytujeme VÁM KVALITNÍ MÓDNÍ POLOŽKY

$0.00 $49.56

$384.08 $322.63

$39.98 $29.62

$46.49 $35.48

$0.00 $43.91

$57.09 $47.96

$47.91 $30.37

$30.50 $21.59 Funkce:

1. 6 Režimy Alarmu: V zájmu ochrany bezpečnosti řidiče a cestujících, TPMS monitorování tlaku v pneumatikách systém může okamžitě sledovat pneumatiky úniku / nadměrný tlak vzduchu / vysoká teplota. S šesti výstrahy režimy, můžete si vzít péči o vaši bezpečnost jízdy, kdykoliv, kdekoliv. A je vhodný pro osobní automobily, off-road vozidla, užitková vozidla, MPV, SUV, dodávky a nákladní automobily.

2. Solární Nabíjení: systém monitorování tlaku v pneumatikách přijímač sám o sobě má solární panel a velká kapacita 450mAh lithiová baterie. Snímač baterie auto tlaku v pneumatikách sledování systém může trvat 2 roky a solárních lze dobíjet, takže není třeba vyměnit baterie snímače jako první. Doutník box nezasahuje, takže to může být používáno normálně na slunečné nebo deštivé dny.

3. Snadná Instalace: externí TPMS bzučák zní detekcí teploty a tlaku čtyři pneumatiky současně. Monitorování tlaku v pneumatikách snímač má krytí IP67 rating, takže není třeba se starat o řízení auta pod vysokým tlakem a je chráněn před deštěm a vlhkostí. Vím, je tlak v pneumatice a teploty pneumatiky bez elektroinstalace. Snímač je uzamčen s maticí, aby se zabránilo krádeži, takže můžete použít obvod s důvěrou!

4. Automatická Detekce Vibrací: Když se spustí motor, systém monitorování tlaku v pneumatikách bude detekovat vibrace a začít automaticky. Pokud pneumatiky monitorování tlaku čidlo nedetekuje vibrace, displej se automaticky přepne do režimu spánku pro úsporu energie. Po otevření výrobku, není třeba, aby v blízkosti produktu, když to není v použití, to bude automaticky zapnout, když auto vibruje. Po ruční vypnutí produktu, musíte ručně spustit pro použití.

5. Malý Tip: 1. Když systém monitorování tlaku v pneumatikách detektor nefunguje, nebo displej je vypnutý, prosím, zkontrolujte, zda přístroj má dostatečný výkon . 2. Pokud máte pocit, že čtení není přesné, nejprve potvrdit, zda externí senzor má moc,pak vyměňte vnitřní tlačítko baterie snímače na test.

Funkce 1:

Externí senzor

Snadná instalace.

Životnost baterie je asi dva roky, a baterie může být nahrazen (instalované ve ventilu core)

Antikorozní nátěr na povrchu pláště.

Patent hexagonální anti-theft matice.

Integrované formování struktury s exkluzivní patentované silikonové těsnění a vnější tlak v pneumatikách větrání, aby se zabránilo úniku vzduchu.

Funkce 2:

Vnitřní senzor

Životnost baterií je asi pět let, a baterie může být nahrazen (nahradit původní ventil jádro, rovnováhu po instalaci).

Automatizace plynu road plynu tryskou.

Kvalitní baterie.

Kryt je vyroben z chemických vláken nylonu, aby se zabránilo korozi.

Spojení mezi tryskou a nastavitelným úhlem senzor zajišťuje, že úhel je nastavena tak, aby byla v jedné rovině s ráfku.

Profesionální instalace je doporučena.

Funkce:

Real-time monitoring: tlak v pneumatikách a stav teploty může být řízen bez ohledu na to, zda je vozidlo v chodu nebo v klidu. Stav pneumatiky je pod kontrolou.

Štítky: laserové alexa, mathew dřeva, díly rx330, illidan cap, m somun cnc, mapa sd asie, tohle jsou pánské toalety kalhoty, kit vidange, hm kombinézu.

Speciální Funkce TPMS
Položka Výška 25mm
Položka Délka 100mm
Šířka Položky 65mm
Hmotnost Položky 200g
Typ Materiálu ABS
Externí Testování Certifikace CCC
Název Modelu TPMS
Značka Ai AUTA, ZÁBAVA
Napětí 12V

Napsat recenzi

Systém Monitorování Tlaku v pneumatikách Solární TPMS Systém Monitorování Tlaku v Pneumatikách TPMS S 6 Režimy Alarmu A Zobrazení v Reálném čase

Systém Monitorování Tlaku v pneumatikách Solární TPMS Systém Monitorování Tlaku v Pneumatikách TPMS S 6 Režimy Alarmu A Zobrazení v Reálném čase

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat