Obchod podle Kategorií

Předloktí Zápěstí Roller Trenér Ruku Silový Trénink Sportovce Heavy Duty Kladka, Fitness Cvičení Zařízení pro Domácí Posilovny

Nové

263.38 Kč

Body:

1、Školení Vybavení: Ideální pro různé silový trénink cvičení. Pozor na záda, ramena a trup růst v celé své síle výtahy. To vám pomůže dosáhnout neuvěřitelné výsledky: budovat svalovou hmotu, spalování tuků, posílení core a zlepšení flexibility, aby vypadat co nejlépe.

2、Snadná Montáž: Na zápěstí roller řemenice systém obsahuje vše potřebné (kromě hmotnosti desky) montáž a použití a se váže snadno na jakékoliv power rack nebo samostatně vytáhnout bar, trámy a kdekoliv můžete připojit popruh.

3、Vylepšené Školení Přikládá: Zahrnuje jeden řemenice a řemínek s přezkou, jeden kabel s rukojetí grip bar a hmotnost držáku desky, a jeden strhnout kabely s dvě pěnové rukojeti.

4、Heavy Duty Oceli: síla sílu lze snadno nastavit; EVA rukojeť může být účinně skluzu-odolné, robustní nylonové lano, chromované části a háček na šňůrku jsou použity ke splnění různých školení.

5、Space Saver: Velký prostor může odradit uživatele od přidávání kabel stroje do své domácí posilovny, trénink na kolečkových nabízí výhody kabelového systému, aniž byste potřebovali velký kus vybavení.

Vlastnosti: 2 druhy cvičení metody a odnímatelná rukojeť: změnou spojení mezi tykev přezkou a vysoce pevnostní nylonové lano, a můžete dostat dvě funkční metody cvičení: pull-down a výtah. Odnímatelná rukojeť vám dává svobodu změnit příslušenství, které potřebujete (včetně pravítko a dvě sportovní rukojeti ). To vám umožní trénovat biceps, triceps, ramena a záda. Například, biceps, triceps strhnout, šířka pull down, linie, létat.

Kvalitní materiál Obsahuje 90-palcový high-pevnost dlouhé nylonové pouzdro lano udržovat pevnost, trvanlivost a plynulý provoz. Tichý kabelové kola jsou vyrobeny ze speciální heavy-duty oceli, čímž je zajištěna žádné další hluk je generován během provozu. Modernizované oceli nakládání s pin maximální zátěž 220 kg.

Úspora prostoru a přenositelnost: LAT a zvedání kladka poskytují funkce kabelové stroj a zachránit váš domácí prostor. Jeho malá velikost balení umožňuje vzít s sebou a dělat to cestování-přátelský.

Jednoduchá montáž: Stačí projít načítání pin prostřednictvím středového otvoru o kotouč a připojte díly. LAT a zvedání kladkové systémy mohou být připojeny k napájení regály, vytáhněte pruty, nosníky a všude tam, kde pásy mohou být nainstalovány.

2 režimy cvičení: změnou spojení mezi tykev přezkou a vysoce pevnostní nylonové lano, můžete získat dva funkční režimy cvičení: pull-down a výtah.

Odnímatelná rukojeť: Umožňuje libovolně měnit příslušenství, které potřebujete. (Včetně přímo pól a dvě sportovní kliky s nohama)

Tichý kabelové kola-zajišťuje, že žádné další hluk během provozu.

90-palcový vysoce pevnostní nylonové lano: Modernizované oceli vložte pin pro pevnost, trvanlivost a hladký chod. Maximální hmotnost nákladu je 220 liber. Vhodný pro desky se středovou díru menší než 2,9 palce.

Portable: Malá velikost balení umožňuje vzít ji s sebou, a to je cestování s dětmi.

Specifikace:

Materiál: ocelové trubky + EVA + nylon lano.

Velikost(cca): délka trubky 37. 5 cm/14.76 palcový lano délka 190 cm/74.8 palce

Poznámka: závěsné hmotnost by neměla přesáhnout(40 liber). Hmotnost-ložiska zvonek není součástí tohoto produktu.

Balení Seznam:

1 * Jehla Odstranění

1 * Vysoce Pevnostní Nylonové Lano

1 * Na Sobě Pás

1 * Mute Kabel Kolo

1 * Rovný

2 * Sport Rukojeť

4 * Zvedací Spony

Štítky: vhodné vybavit, Fit, tělocvična kladka, posilovna machin, řemenice kabelový systém, značka tělocvičně, cvičení na oblečení, kolo trenér, kladka, oculus tvář.

Použitelné Fitness Vybavení Další
Funkce Tělo Fitness
Číslo Modelu Zápěstí a Předloktí Blaster
Podpora Dropship/Velkoobchod/Epacket
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Předloktí Zápěstí Roller Trenér Ruku Silový Trénink Sportovce Heavy Duty Kladka, Fitness Cvičení Zařízení pro Domácí Posilovny

Předloktí Zápěstí Roller Trenér Ruku Silový Trénink Sportovce Heavy Duty Kladka, Fitness Cvičení Zařízení pro Domácí Posilovny

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat