Obchod podle Kategorií

Stavební bloky sy1430 Kompatibilní lepining Přátelé & Disneye film Frozeninglys Cihla Obchodě hračky pro děti

Nové

822.91 Kč

Informace o výrobku

100% Zbrusu Nový Model Číslo: SY1430 Počet bloků: 715pcs Materiál: ABS Plast Odeslána bez originální krabice, ale přichází s pokyny

Po-prodej servis

Milý kupující. Vítejte v našem obchodě. Před odesláním stavební bloky, budeme podívejte se na produkty, s cílem zajistit integritu a správnost produkty. Nicméně, vzhledem k specifičnosti stavební bloky, Pokud výrobek je krátká částic nebo poškození a musí být znovu odeslány, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis v čase. Náš zákaznický servis bude snažit vyřešit případné problémy se můžete setkat. Zašleme chybějící nebo poškozené díly, aby vás znovu. Chce to čas, aby znovu odeslat, doufáme, že můžete pochopit.

O Dopravu

Pokud se vám nepodaří získat balíček na čas, prosím, buďte trpěliví a kontaktujte náš zákaznický servis. Někdy, v důsledku prázdnin, špatné počasí, platforma činností a jiných důvodů, může to mít vliv na kupující přijímá času. Budeme se snažit, aby se zabránilo těchto problémů. S cílem chránit váš zájem, potřebujete-li prodloužit čas dodání, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis v čase. Uděláme, co bude v našich silách, aby vám pomohl. Takže vaše peníze nebude jít do můj účet, ale na www.dsss-jck.cz platforma pro úschovu Pokud potřebujete získat hračky, než vaše děti narozeniny nebo jiné festivaly, prosím, koupit nebo zvolit rychlejší international express v předstihu. Máte-li jakékoli další okolnosti, prosím, obraťte na náš zákaznický servis. Budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl.

O nás

Jsme společnost. Máme vlastní sklad a tým. Oni jsou všichni mladí lidé. Jsou plné energie a vášně. Vyberte si nás, my vám poskytne nejlepší služby a produkty.

Štítky: blok stavět, lego vlak, cihla lepin, hulk maska, disney princess, lego muži zmrazené, lego friends údaje, video bb8, blok zmrazené, pletené zmrazené.

Varování nemůže jíst
Pohlaví Holky
Původ KN(Původu)
Materiál Plastové
Plast Typ ABS
Série Disneye film Frozeninglys/Přátelé
Číslo Modelu SY1430
Kategorii Hračky vzdělávací hračky
Počet Bloků 715PCS
Věkové Rozmezí > 6 let
Velikost Bloku Malé stavební blok(Kompatibilní s Lego)

Napsat recenzi

Stavební bloky sy1430 Kompatibilní lepining Přátelé & Disneye film Frozeninglys Cihla Obchodě hračky pro děti

Stavební bloky sy1430 Kompatibilní lepining Přátelé & Disneye film Frozeninglys Cihla Obchodě hračky pro děti

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat