Obchod podle Kategorií

Balení 20 Zinku Metrické M7 Kytaru Hrnce Matice A Podložky pro 16mm Mini Metrických Hrnce

Nové

85.06 Kč

Metrické Velikosti M7, Matice a Podložky pro Metrické závitové Hrnce

Matice vnitřní průměr: cca 6.13 mm

Podložka vnitřní průměr: cca 7mm

Hodí mini M7 metrické květináčích, které se nevejdou CTS Hrnce nebo jakékoli USA se závitem hrnce

Prosím, ujistěte se, že potvrdit, rozměry před objednáním zboží

20x Kytaru Hrnce Matice a Podložky

Platba musí být doručena do 7 dnů po aukce skončila.budeme odeslat ji jako brzy, jak je to možné poté, co jste zaplatili.

Máme loď do 2 pracovních dnů .Většina našich položky jsou dodávány prostřednictvím běžné ekonomice Air Post, aniž sledovací odkaz, pokud chcete přidat sledovací odkaz na váš balíček, dalších $4.00 bude potřebná pro přepravu.Prosím, věnujte velkou pozornost, aby tento termín dříve, než si koupíte.

My dont přijímáme kombinovat poštovné.Pokud chcete žádost o velkoobchodní nabídku, prosím, kontaktujte nás pro potvrzení přepravní poplatky první.

Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou kupující ' s odpovědností.Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Budeme loď na adresu, kterou jste zadali během checkout procesu, spíše než váš PayPal dodací adresu.

To je mezinárodní poštou z Číny se po celém Světě.Běžná dodací lhůta je 10-20 pracovních dnů, aby se Spojené Státy a 15-25 pracovních dnů do jiných zemí, prosím, velkorysý pochopit, že.

Zkontrolujte vaši objednávku okamžitě, jakmile je obdržíte.Všechny pohledávky (poškozené, chybějící nebo nesprávné položky) musí být podána do 7 dnů od data, k nim dostanete.

Vadný Pořadí:

Pokud příkaz, který jste obdrželi, má výrobce vadu, prosím, napište nám fotografie z vadné položky okamžitě.Musíme vás poslat zpět vadné části dříve, než jsme loď vám náhradní.Jakmile obdržíme vadné části a prohlédnout si ji, budeme dostat náhradu na jeho cestě k vám.

Poškození při přepravě:

Zkontrolujte, zda váš balíček(y), než to přijmout.Pokud vidíte jakékoliv poškození a/nebo důkazy o manipulaci na vnějším obalu MUSÍTE se ujistit, že dodávka osoba dává na vědomí, že toto poškození na potvrzení o doručení.Jakmile jste provedli jisti, je vědomí, poškození je na potvrzení o doručení, řekněte řidič dodávky, který odmítne přijmout poškozené balení, pak kontaktujte nás okamžitě.Jakmile jsme potvrdit naše dopravce, jsme ll dostat náhradu na jeho cestě k vám.

Chybějící Příkazy:

Pokud jste obdrželi dílčí objednávky, neprodleně nás kontaktujte.V tomto případě, prosím, napište nám fotografie z dílčích pořadí, které jste obdrželi.Jakmile jsme potvrdit naše přepravní dept., jsme ll dostat náhradu na jeho cestě k vám.

Špatné Rozkazy:

Pokud obdržíte zboží, které jste si objednali, kontaktujte nás ihned.V tomto případě, prosím, napište nám fotky položku, kterou jste obdrželi.Jakmile jsme potvrdit naše přepravní dept., jsme ll dostat náhradu na jeho cestě k vám.

V slovo, Pokud máte nějaké problémy, prosím, kontaktujte nás na prvním místě!!budeme řešit vaše problémy co nejdříve.Prosím, ne otevřít spor na lehkou váhu, než kontaktujte nás, to je nepřispívá k vyřešení problému.Díky za pochopení!

Vážíme si podnikání s našimi zákazníky, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby, prosím zanechat pozitivní zpětnou vazbu a dejte nám 5-hvězdičkový hodnocení skóre.Pokud máte problémy, prosím, ujistěte se, kontaktujte nás nejprve a budeme se snažit v našich silách vyřešit problémy.

Máte-li jakékoli dotazy nebo problémy, Prosím, neváhejte a kontaktujte nás,Budeme odpověď vám do 24 hodin.Prosím, podívejte se na naše termíny a popisy pozorně předtím, než jste nabídku.

Štítky: pro kytaru matice, kytara zpátky dřeva, kompresor pedál, případ mooer ge200, a500k potenciometr, st mini humbucker, matice m7 pro, kytara pic, graf tech, bass matice.

Typ Další
Značka Dopro

Napsat recenzi

Balení 20 Zinku Metrické M7 Kytaru Hrnce Matice A Podložky pro 16mm Mini Metrických Hrnce

Balení 20 Zinku Metrické M7 Kytaru Hrnce Matice A Podložky pro 16mm Mini Metrických Hrnce

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat