Obchod podle Kategorií

VEJYO 3ks 20cm*18cm Organické Látky Bambusové Uhlí Opakovaně použitelné Vložky dámský Vložky Panty Vložky

Nové

168.45 Kč

Vlastnosti: 1. 100% Bambusové uhlí je vše, co se dotýká vaše jemná pokožka(soft bambusové uhlí proti kůži)

2. Přirozeně deodoraci, prodyšné a antibakteriální

3. Snadné použití, stačí klip kolem spodní prádlo

4. Pratelné v pračce 5. Vysoce absorpční a vnější je lemována s nepromokavou Pul, aby se zabránilo úniku Kolik menstruační vložky jsou potřebné

Pro jeden cyklus, doporučujeme mezi 6-12 malé/střední podložky a 1-3 velké podložky, v závislosti na tom, jak těžký tok je a jak dlouho vaše období obvykle poslední.

1.Proč si vybrat omyvatelné látkové menstruační pad?

a.Eco-friendly:omyvatelný a opakovaně použitelné

b.Ekonomické:lze použít pro 3-5 let

c.Zdravé:jednoduše organický, neobsahuje bělidla

d.Soft:díky pohodlné bambusové

e.Bezpečný:jeho vnitřní vrstva je únik důkaz

f.Snadné čištění:opláchněte ve studené vodě, manchine omyjte a osušte jen

2.Návod k použití:

Umyjte tkaniny vložky před prvním použitím. Snap polštářky kolem vašeho spodního prádla.Změna pad každých 2-6 hodin nebo podle potřeby. Když jste daleko od domova, místo, použité podložky v Mini Tašku, až se vrátíte domů. Pak umyjte podle péče pokyny. Vyhněte se mytí polštářky ve veřejných zařízeních.Podložky jsou určeny pouze pro osobní použití, a neměly by být sdíleny s ostatními.

3.Mytí Instrukce? Pls kontaktujte nás, pokud chcete více informací ohledně mytí

Existuje několik způsobů, ve kterém můžete vyčistit látkové podložky. To je způsob, jakým jsme osobně bych doporučil jako jeho docela odolné skvrny:

(1).Složit podložku na polovinu délky způsoby a pak to zaskočí, takže podložka zůstane zavřené, a pak dát do kbelíku nebo mokrý pytel. Tento proces opakujte až do konce svého cyklu, dokud začnete spustit z podložky, nebo dokud jste vyplnili mokré sáček/kyblík.

(2).Pak se vraťte a otevřete všechny podložky a dát je zpět/přesunout je do kbelíku. Naplňte kbelík se studenou nebo teplou vodou ( nepoužívejte horkou vodu, protože to může nastavit skvrny ). Pak přidejte kopeček některé antioxidant (přírodní značky by bylo nejlepší) nebo odstraňovač skvrn a nechte polštářky namočit přes noc. Můžete místo ručník přes kbelík nebo umístěte víko částečně přes to, pokud si budete přát, není vidět dovnitř, ale ne zcela pokrýt s víkem, jak to omezuje přívod kyslíku a mohou produkovat pižmový zápach později.

(3).Další tip z vody do wc a hodit podložky do pračky. Můžete použít změkčovač vody, ale nepoužívejte aviváž, protože to může snížit savost podložky. Obvykle jsme se umýt naše polštářky na "super máchání" cyklu, ale rychle se umýt, bude v pořádku, pak se nechte podložky na vzduchu vyschnout, což obvykle trvá několik hodin.

Štítky: kuřecí polévka, lavabl, ženské hygienické produktu, cali, opakovaně použitelné ubrousky hygienické, období důkaz, spodní prádlo, sanitární ručník, dřevěné uhlí, bambusové tkaniny vložit, asus vložka případě, ohřívač ručník.

Materiál bambusové dřevěné uhlí+PUL
Vnější Vrstva Pohodlné POLYESTER +Nepromokavá PUL
Absorpce Vysoce absorpční, Měkké Prodyšné
Velikost 20CM(7,9
Značka VEJYO
Původ KN(Původu)
Anti-Leak Leak Guard
Množství 3 ks
Číslo Modelu S
Typ Položky Ženskou Hygienu
Střední vrstva měkké vysoce absorpční mikrovlákno
Vnitřní vrstva breathble pohodlné bambusové uhlí

Napsat recenzi

VEJYO 3ks 20cm*18cm Organické Látky Bambusové Uhlí Opakovaně použitelné Vložky dámský Vložky Panty Vložky

VEJYO 3ks 20cm*18cm Organické Látky Bambusové Uhlí Opakovaně použitelné Vložky dámský Vložky Panty Vložky

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat