Obchod podle Kategorií

3ks/hodně Řas Primer, Cleaner Oko Lash Čistící Make-up Nástroje, Dlouho-trvající

Nové

397.38 Kč

Řasy Primer Funkce: Primer se používá pro odstraňování bílkovin a prach z přírodních řas před instalací prodlužování řas. 15ml/láhev Složení: Voda 80%,PVP,Polyakrylátu,ethanol

1.Po celém světě dopravy. 2.Objednávky zpracovány včas po ověření platby. 3.Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa musí odpovídat vaší dodací adresu. 4.Služba tranzitní čas je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit,zejména během prázdninové sezóny. 5.Pokud jste neobdrželi shippment whithin 40 dnů od platby,pls kontaktujte nás.Budeme sledovat to andget zpět k vám co nejdříve s odpovědí.Naším cílem je spokojenost zákazníka! 6.Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly,budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

1.Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů,má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu.Neexistují žádné výjimky!Shippng náklady nese jak prodávající a kupující na polovinu. 2.Všechny vrácené zboží musí být v původním packageing a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo,specifický důvod pro návrat. 3.My vám vrátíme plnou vítězná nabídka částku,po obdržení zásilky v původním stavu a packageing, se všemi komponenty a accrssories v ceně,po oba kupující a prodávající zrušit transakci z www.dsss-jck.cz.Nebo ,můžete si vybrat, mít náhradní. 4.Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud výrobek není, jak inzeroval.

1.Naše produkty jsou kvalitní. 2.Náš obchod umožňuje zákazníkům vrátit zboží, které nejsou uspokojivé.

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá . Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, než dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu. Tak, že můžeme uspokojivě vyřešit váš problém.

Štítky: vysavač na manikúru, štěrbinová nástroj, vysavač, arison, oční stíny primer, primer, lash lepidlo, čistící prostředek, třpytky primer, sáček do vysavače, oko lash primer, lash čistící prostředek 5.

Typ Položky lepidlo na řasy
způsob dopravy E-paket
Užitečné Pro Prodloužení Řas
Velikost 15ml
Značka Natais Krása
Jméno Řasy, Primer, Cleaner
Hmotnost 15ml
Materiál PVP,polyakrylátu,ethanol
Barva kapaliny Kapalina
Číslo Modelu Sky Prodloužení Řas Primer
Složka PVP,polyakrylátu,ethanol
Police čas 1 Rok
dopravní čas 15-25 dní
Min 1 Kus
Původ Jižní Korea

Napsat recenzi

3ks/hodně Řas Primer, Cleaner Oko Lash Čistící Make-up Nástroje, Dlouho-trvající

3ks/hodně Řas Primer, Cleaner Oko Lash Čistící Make-up Nástroje, Dlouho-trvající

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat