Obchod podle Kategorií

Pro BMW X5 E53 2004-2007 Auto Rohože, Koberce, Světla, Led Dekorativní Osvětlení Interiéru Kit Auto Příslušenství

Nové

1 775.84 Kč

jsme Profesionální

1. Nelíbí, nežádoucí, nespokojený, špatná kvalita, řekněte nám přímo. ŽÁDNÁ OMLUVA, vrátíme vám vaši platbu do 24 hodin. 2. Profesionální, aby odpovídaly každé auto podlahové rohože na přesnou značku auta, model, rok a další údaje, takže se nemusíte poslat zprávu comfirm. 3. Žádné potvrzení, to znamená rychlé dodání, objednávka bude doručena včas. 4. Nemusíte platit drahé mezinárodní přepravní náklady, když se vrátíte. Nabízíme doprava zdarma servis vrátit zboží do našeho skladu, ve vaší zemi. 5. 1 rok záruční servis. Když auto rohože je rozbité, prosím, kontaktujte nás, nabídneme novou zdarma.

1. Nevím, která rohož bude odpovídat vaše auto přesně v komplexní model vozu/rok odpovídající. 2. Strach přijímat špatné auto podlahové rohože, protože špatně název a popis bez jakékoliv hodnoty informace o své auto. 3. Pokud budete trávit 2~3 měsíců počkat a získat špatné rohožky, že se budete zlobit, ale nevím, jak dál. 4. Otevřít spor, ale je obtížné získat náhradu, takže budete muset platit drahé mezinárodní přepravní náklady vrátit . 5. Co? Jste rádi, že čekat pořadí po 15 dnech prošel, ale prodávající stále čekají mě comfirm model vozu, rok a další informace, které činí dodací lhůta se prodlužuje.

auto podlahové rohože led světla kit dorazí teď

1.Nové položky příjezdu, to je kreativní produkty, jak vyřešit to vnitřní osvětlení a podlahové rohože. to aby auto více Luxusní a kreativní. 2.Tyto nové produkty pomohou ušetřit čas a poplatek vyzdobit vaše auto. porovnat vnitřní osvětlení z původního vozu tovární značky, má dobré osvětlení efekt, a pomůže vám ušetřit mnoho peněz. 3.To má 7 barvu zvolit pro interiérové atmosféry světla. je to velmi romantické, když jste jízdy.Věřím, že vaši přátelé,člena rodiny a děti budou chválit dostanete perfektní produkt a správnou volbu po instalaci této led vnitřní osvětlení, auto podlahové rohože. 4.Luxusní auto rohože je vyrobena z kvalitní PU kůže a pokročilé materiálu pvc. je odolné proti opotřebení, non-slip, vodotěsný a všechny počasí rohože. 5.Světlo se rozsvítí při spuštění motoru auta. to zhasne, když zaparkovat a zamknout auto. nabízíme 1 rok záruka a nabídnout novou zdarma, pokud je to rozbité. takže prosím, objednat a použít ji šťastně.

Štítky: bmw x5, BMW E53 X5, auto mat, bmw x6, koberec, pan bmw, přístroje bmw příslušenství, auto tkaniny interiéru, sada e53, bmw f44.

Položka Výška 30
Hmotnost Položky 2000
Značka muchkey
Výplňový Materiál Syntetické Vlákno
Původ KN(Původu)
Položka Délka 30
Název Modelu 260965
Typ Položky Rohože A Koberce
Typ Materiálu Umělá kůže

Napsat recenzi

Pro BMW X5 E53 2004-2007 Auto Rohože, Koberce, Světla, Led Dekorativní Osvětlení Interiéru Kit Auto Příslušenství

Pro BMW X5 E53 2004-2007 Auto Rohože, Koberce, Světla, Led Dekorativní Osvětlení Interiéru Kit Auto Příslušenství

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat