Obchod podle Kategorií

OHS JNModel CD0111 1/72. Světové Války Generál Most, scéna Shromáždění Miniatury Příslušenství Model Stavební Sestavy -

Nové

512.06 Kč

Doporučuje Potřebné Nástroje: JNModel CD0111 1/72. Světové Války Generál Most, scéna Shromáždění Miniatury Příslušenství Model Stavební Sestavy Specifikace Výrobce:JNModel Ceně: JNModel CD0111 x 1 Měřítko: 1/72

Komentáře: nebezpečí Udušení mějte, prosím, pryč od dětí. Tento model kit vyžaduje montáž (nebo barvy), k dokončení. Tato sada neobsahuje nástroje a lepidlem. Celý model je v měřítku a podrobnosti nastavení jsou nastaveny podle výrobce, nejsme zodpovědní za chyby. Ceny výrobků nezahrnují CELNÍ DAŇ ve vaší zemi

O Doprava: Naše nabídky jsou podporovány s dopravou zdarma (ve vybraných zemích)registrovaných air mail, obvykle pod 2 KG. Poté, co vaše objednávka je dodáván, tam bude vždy krátká prodleva pro sledování informací pro zahájení aktualizace. Můžete zkontrolovat jeho sledování informací ve vaší objednávce stav. Můžete také sledovat jej na webové stránky třetí strany. pokud nejste obeznámeni s tím. můžeme vám pomoci sledovat to. Obvykle místní distribuční centrum(post office), je třeba 10-15 dní(Evropské, Asie),10-25 dnů(Severní Amerika,Austrálie),30-60 dnů(Jižní Amerika) až po dodání. pokud jste nechtěl příjmout váš balíček na 30 dní(Evropské, Asie),40 dní(Severní Amerika,Austrálie),60 dní(Jižní Amerika). použijte, prosím, číslo pro sledování přijímat vaše balíček, Od téměř poště, aby váš příjem adresa. Dej nám, prosím, vaši správnou adresu. nebo vaše zásilka nebude úspěšné doručení.

Kontaktujte Nás: můžete nás kontaktovat www.dsss-jck.cz zprávu systém, obvykle zprávy budou odpověděl do 1 pracovního dne. pokud tam je nějaké problémy, prosím, kontaktujte nás, budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl.Můžete také kontaktovat zákaznický servis www.dsss-jck.cz.

O Skladem: Jsme také prodávat naše produkty na jiné platformy nebo webové stránky. takže tam je malá šance, že produkt, který jste zakoupili, je vyprodán. obvykle budeme vás kontaktovat za 1-2 dny. Prosím, zrušit objednávku laskavě. jsme tak omlouvám se za chyby. pokud je to se vám stalo. jsme tak se za to omlouvám. nabízíme vám slevu nebo kupón ukázat náš respekt. můžete jej použít na další nákup. děkuji vám za pochopení.

Jiné Politiky: Vážné Kupující Pouze! Prosím, místo aby pouze tehdy, pokud souhlasíte se všemi PODMÍNKAMI.

Štítky: kit model plast, pryskyřice modely stavebnice, 1 72 model, model války, perry miniatures 28mm, pryskyřice obrázek model kit vojenské, miniaturní válce, miniaturní rpg, 172 model, auta miniatury 172.

Materiál Pryskyřice
Téma Miniatury
Číslo Modelu CD0111
Varování Nebezpečí Udušení,14+
Pohlaví Unisex
Věkové Rozmezí > 14 let
Stupnice 1
Typ Montáž Miniatury

Napsat recenzi

OHS JNModel CD0111 1/72. Světové Války Generál Most, scéna Shromáždění Miniatury Příslušenství Model Stavební Sestavy -

OHS JNModel CD0111 1/72. Světové Války Generál Most, scéna Shromáždění Miniatury Příslušenství Model Stavební Sestavy -

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat