Obchod podle Kategorií

Q8 Bluetooth Hlasové Dálkové Ovládání Bezdrátové AI Hlas Létající Veverka Myš TV Box Set-Top Box Dálkové Ovládání Air Mouse Remote TV

Nové

171.81 Kč

Body:

1、Povrchové úpravy úprava: povrch je rovný a pevný, bez škrábance, skvrny, klesnout, ubývání a rozbití.

2、Tlačítko tvorba: edge struktura tlačítko lepidla se přidá "vodotěsnou zeď".Poté, co tlačítko je sestaven, tlačítko otvoru gumy shell není snadné vyjít, když prst se podlomily.

3、Vodivé lepidlo materiál: silikagel suroviny (bez prášku), není dráždivý zápach.

4、spojů výroba: desky plošných spojů je koroze-důkaz, není tam žádný létající line, pájený spoj je plný, žádné pájení, odpájení, a cínování.

5、Metal dome: Všechna tlačítka dálkového ovládání přijímá Kovové dome tlačítko, a životnost je ≥500.000 krát.Počet po sobě jdoucích stisknutí testy ≥300 000 krát, a původní zatížení může být obnovena.

Vlastnosti:

1. Povrchové úpravy úprava: povrch je rovný a pevný, bez škrábance, skvrny, sag, pádu a poškození.

2. Obvod výroba: desky plošných spojů jsou všechny anti-koroze, žádné létání linky, plné pájené spoje, žádné pájení, odpájení, a cínování.

3. Vodivé lepidlo materiál: silikagel suroviny (bez prášku), není dráždivý zápach.

4. Tlačítko tvorba: edge struktura tlačítko lepidla se přidá "vodotěsnou zeď".Poté, co tlačítko je sestaven, tlačítko otvoru gumy shell není snadné být použity, když prst se podlomila; tlačítko povrchu polohování přes otvor je vyrobený ze silikonového plastu, takže celý silikonové tlačítko povrchu nemá žádné rozbité díry.Aby se zajistilo, že deska je čisté a uklizené na dlouhou dobu.

5.Kovové dome: Všechna tlačítka dálkového ovládání přijímá Kovové dome tlačítko, a životnost je ≥500.000 krát.Počet po sobě jdoucích stisknutí testy ≥300 000 krát, a původní zatížení může být obnovena.

Specifikace:

Počet tlačítek: 12 tlačítek

Bluetooth protokol: Bluetooth 4.2 protokol

Přenosová vzdálenost (Bluetooth): ≤10m (bez obstrukce kolem)

Dálkové ovládání velikost: 150*39*19mm/5.91*1.54*0.75 v

Shell plastový materiál: ABS materiál, tloušťka ≥ 2.0 mm

Shell barva: černá

Sítotisk: kyseliny a alkoholu odolné

Pracovní teplota: 0~50°C

Specifikace baterie: AAA 1.5*2

Infračervené vlnová délka: 950±50nm

Infračervené nosná frekvence: 38.0±0.5 KHz

Bluetooth nosná frekvence: 2.400 GHz ~ 2,4835 GHz

Dálkové ovládání vzdálenost: L≤10M (infračervené)

Klíč načíst život: ≥ 500.000 krát

Citlivost mikrofonu: citlivost -42 ± 3dB

Mikrofonu poměr signálu k šumu: ne méně než 58dB

Audio výstup: mono, 16K vzorkovací frekvence 16bit přesnost audio výstup

Přenos zvuku: ne abnormální přenos zvuku, žádné zjevné rušení, ztráty dat, oříznutí, atd.

Signál (Bluetooth): Splňuje komunikační přenosová vzdálenost požadavek a v souladu s Bluetooth BQB ověřování

Hlas (Bluetooth): rozpoznávání Řeči software, rychlost ≥90% (věty), v případě rušení: rozpoznávání řeči, rychlost ≥85% (věta) (vyžaduje potvrzení a set-top-box a software, normální stav)

Připojení reakci (Bluetooth): ≤200 ms, tady se odkazuje na oživení rychlosti připojení, časový interval do zahájení vysílání na připojené pomocí dálkového konci testu

Další univerzální zařízení Bluetooth účinky: HOST-end-uzavřeno ovladače nemají vliv na původní Bluetooth univerzální podpora zařízení, například náhlavní soupravy Bluetooth/audio (HSP/HFP, A2DP, atd.), Bluetooth klávesnice, Bluetooth myš, gamepad, atd

Návod k obsluze:

1. Způsob párování: Stiskněte a podržte tlačítko "OK" + "VOL-" tlačítko na 3 sekundy současně, kontrolka bliká, a párování úspěch indikátor se na dobu 3 sekund a pak zhasne.

Connectioninterval

Štítky: air mouse, bluetooth remote control android 422, vzduch klávesnice myš, vintage fly fishing box, fire tv stick, ai fotoaparát, airmouse pro android tv, Albánština, ligitech, box smart tv.

Bezdrátová Komunikace Bluetooth
Podpora APLIKACE Ano
Použití TV
Značka Rondaful
Číslo Modelu Hot Prodej
Balíček Ano
Kanál 1
Frekvence 433 MHz

Napsat recenzi

Q8 Bluetooth Hlasové Dálkové Ovládání Bezdrátové AI Hlas Létající Veverka Myš TV Box Set-Top Box Dálkové Ovládání Air Mouse Remote TV

Q8 Bluetooth Hlasové Dálkové Ovládání Bezdrátové AI Hlas Létající Veverka Myš TV Box Set-Top Box Dálkové Ovládání Air Mouse Remote TV

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat