Obchod podle Kategorií

Ozone gaming, OZL3TCRAFT2, multiculor podložku pod myš, protiskluzová základna, mikrovlákno textury, 320x390x2mm

Nové

255.61 Kč

Body { Rozpětí: 0; Padding: 0; } P { Font-size: 16px! Důležité; } Stůl, Td, Tr { Vertical-align: top; Border-collapse: collapse; } * { Line-height: inhert; } [X-apple-data-detektory = true] { Barva: zdědit! Důležité; Text-decoration: none! Důležité; } . Funkce-seznam ul { Font-size: 16px! Důležité; Padding-left: 1em; Padding-top: 1rem; List-style-type: square; } . Specifikace-container { Margin-top: 1.5 rem; } . Specifikace { Sloupec-počet: 3; Column-gap: 4rem; } . Spec { Padding-bottom: 1rem; Pozice: relativní; Break-inside: avoid-sloupec; Word-break: break-word; } @ Media (max-width: 920px) { . Specifikace { Sloupec-počet: 1; } . Img-container { Display: none! Důležité; } . Název-specifikace-čl { Padding-left: 10px! Důležité; } . Blok-grid, . Col { Min-width: 320px! Důležité; Max-width: 100%! Důležité; Display: block! Důležité; } . Blok-grid { Width: 100%! Důležité; } . Col { Width: 100%! Důležité; } . Col> div { Margin: 0 Auto; } Img. tučný, Img. fullwidthOnMobile { Max-width: 100%! Důležité; } . Ne-stack. Col { Min-width: 0! Důležité; Display: table-cell! Důležité; } . Ne-stack.dva-up. Col { Šířka: 50%! Důležité; } . Ne-stack. Plukovník num4 { Šířka: 33%! Důležité; } . Ne-stack. Sloupec num 8 { Šířka: 66%! Důležité; } . Ne-stack. Plukovník num4 { Šířka: 33%! Důležité; } . Ne-stack. Plukovník num3 { Šířka: 25%! Důležité; } . Ne-stack. Plukovník num6 { Šířka: 50%! Důležité; } . Ne-stack. Plukovník num9 { Šířka: 75%! Důležité; } . Video-blok { Max-width: none! Důležité; } . Mobile_hide { Min-height: 0; Max-height: 0; Max-width: 0; Display: none; Overflow: hidden; Font-size: 0; } . Desktop_hide { Display: block! Důležité; Max-výšky: nikdo! Důležité; } }

Díky spolupráci L3Tcraft a Ozone Gaming se můžeme těšit na oficiální Chincheto mat, tonacho a Alexelcapo. S unikátní Minecraft inspiroval design L3tcraft mat nabízí vysoce kvalitní výkon, aby zlepšit zážitek uživatele v jeho hrací doba.

"Kované na Hoře okurky, postavený s materiály, které sny jsou vyrobeny." -L3t Craft

VYSOKÝ VÝKON

Mikrovlákno textura zajišťuje plynulé, rychlé a přesné posuvné pro optické a Laserové myši.

ANTI-SLIP ZÁKLADNU

Pryžové podložky byl speciálně navržen tak, aby koberec pevná bez klouzání na každém typu povrchu.

EXKLUZIVNÍ DESIGN L3T Craft

Inspirován Minecraft a na základě drtič osobnosti z těchto 3 celeberrimos Youtubers, jedinečný design L3Tcraft zachycuje podstatu, která přinesla tyto inclites ke Slávě: zábava, nadšení a představivosti.

SPECIFIKACE

Výhody Mikrovlákna textura zajišťuje plynulé, rychlé a přesné posuvné pro optické a Laserové myši. Pryžové podložky byl speciálně navržen tak, aby koberec pevná bez klouzání na každém typu povrchu. Exkluzivní design L3T Craft

Materiál Non-slip gumová Základna. Měkké tkaniny povrch pro dokonalé klouzání.

Barva Exkluzivní design L3TCraft

Rozměry 320x280x2mm

Dodací podmínky

Poštovné za 2 až 5 dní do Španělska na Poloostrově a Baleárských Ostrovech. Pro logistické záležitosti, nemáme loď na Kanárské Ostrovy, CEUTA, MELILLA nebo ANDORRA.

Očekávaná doba dodání zahrnuje prodávajícího manipulační čas, psč původu a určení, a to bude záviset na době přijetí vybrané přepravní služby a obdržení potvrzení o platbě-Otevře se v novém okně nebo na kartě.

Dodací lhůty se může lišit, a to zejména v dobách mnohem činnosti. Recenze údaje, které do objednávky před potvrzením.

Objednávky přijaté po 16: 00 h budou zpracovány následující pracovní den. ATLAS nebude odpovědná za zpoždění v důsledku příčin mimo jeho řízení nebo z důvodu vyšší moci.

Pokud vady jsou viditelné a jasné, v balení, které je doručeno prostřednictvím přepravní nebo nedostatek balíčků k doručení, uveďte to v potvrzení o doručení nebo na dopravce PDA a kontaktujte nás do 24 pracovních hodin po doručení tak, že můžeme dát část na agenturu dopravy.

Máme produkty, které mají podporu doprava zdarma.

Návrat politiky

Tak to je návrat nebo změna záruky, musíte si platit nic, aby nám poslat výrobek, ano, žádáme, aby pro větší bezpečnost a kontrolu z vaší strany byste se obrátit na Dopravní Agentura zásilku.

Platíme přepravní náklady, musíte platit nic, aby dopravce, neboj.

Jakmile obdržíme váš produkt, budeme vás informovat za všech okolností.

Ty mohou mít z nákupu produktu, a ne zcela spokojeni. Nebojte, jak můžete uplatnit své právo, aby se zdržel do 14 kalendářních dnů od data přijetí výrobku, tak dlouho, jak to je v perfektním stavu, S veškerým příslušenstvím a originální obal neporušený a nebyl použit nad rámec pouhého důkaz o užívání v souladu s Článkem 108 Královskou Legislativní Vyhláškou č. 1/2007, ze dne 16. listopadu, kterým se Schvaluje přepracované znění Obecného zákona na obranu spotřebitelů a uživatelů a další doplňující zákony.

Štítky: podložka myš, vzduch purifi, herní podložka pod myš, anim podložka pod myš, auto ozon, koberec myš, 12v ozon generátor, ozon vody, ozon stroj, velkou podložku pod myš.

Rozměry 320x280x2mm
Číslo Modelu OZL3TCRAFT2
Materiál Non-slip gumová Základna.
Původ ES(Původu)
Materiál (2) Měkké tkaniny povrch pro dokonalé klouzání.
Výhody Exkluzivní design L3T Craft
barva Exkluzivní design L3TCraft
Značka Ozon

Napsat recenzi

Ozone gaming, OZL3TCRAFT2, multiculor podložku pod myš, protiskluzová základna, mikrovlákno textury, 320x390x2mm

Ozone gaming, OZL3TCRAFT2, multiculor podložku pod myš, protiskluzová základna, mikrovlákno textury, 320x390x2mm

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat