Obchod podle Kategorií

Benro Hi-Hat HH75AV Video Stativ Profesionální Auminium Fotoaparát Stativy

Nové

4 578.74 Kč

Výhodou našeho obchodu

Jsme profesionální fotografické vybavení (příslušenství) obchod s více než 15 let provozních zkušeností, takže můžeme lépe pomoci každému zákazníkovi doporučit správný produkt.

Odstraní padělky a odstranění použitého zboží je naším cílem. Kvalitu každé položky v našem obchodě byly přísně kontrolovány, a slibujeme, že budeme poskytovat kvalitní produkty (původní autentické) pro každého zákazníka.

Náš obchod má kompletní po-prodejní servis systému, a má specializovaný technický personál průvodce a odpověď. Pokud tam jsou nějaké problémy, budeme se s nimi vypořádat v prvním, a bude reedice nové balíky, jejich části nebo náhrady pro vás.

Máme bohaté celní odbavení zkušenosti, které vám pomohou ušetřit na dovozních clech.

Benro HH75AV Video, Hi-Hat s 75mm Miskou Stativ

Ten Benro 75mm Hi-Hat je univerzální video produkce nástroj, který umožňuje unikátní umístění kamery a je dodáván v přenosném balení. Tato hliníková noha/hořčík mísy hi-hat mohou být umístěny nízko k zemi, na schodech, nebo dokonce připevněna k dřevěné desce.

Malé rozměry umožňuje hi-hat k použití v těsných prostorech a na menších plochách. Každou nohu lze nezávisle na sobě umístěn na jedné ze tří zámků, se nachází na vnější straně mísy. Kromě toho, každá noha má příliš velký gumový twist zámky a je teleskopická pro nastavení výšky. Když zkombinujete tyto dvě funkce, můžete snadno nastavit na hi-hat pro použití na nerovném terénu a dokonce i po schodech.

75mm verze bude přijímat 75mm video hlavu a obsahuje 3/8"-16 nízký profil připevnit adaptér zapomínání nízko k zemi, výstřely. Můžete přidat 75mm půl-míč adaptér (BL75) připojit jakékoli standardní 3/8"-16 plochou basevideo hlavu nebo fotku hlavy.

Specifikace

Značka:Benro

Typ Produktu:Profesionální Stativ Bez Hlavy

Model:HH75AV

Video Hlava:Ne

Materiál:Hliník noha / Hořčík mísy

Sekce:2

Max. Výška:280 mm

Přeložte výška:230mm

Hmotnost:1,27 kg

Max Zatížení: 165 lb (75 kg)

Balíček:Ano

Štítky: benro rukojeť, stativ, víra, mobilní telefon monopod, 100 mm stativ, kamery hik, pied telefon portable, kůže real, ulanzi stativ benro, mini stativ benro.

Číslo Modelu HH75AV
Balíček Ano
Max Extened Délka (mm) 280mm
Značka benro
Použití Digitální Filmové Kamery
Hmotnost (g) 1270g
Typ Profesionální Stativ
Materiál Hliník
Délka ve složeném stavu (mm) 230mm
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Benro Hi-Hat HH75AV Video Stativ Profesionální Auminium Fotoaparát Stativy

Benro Hi-Hat HH75AV Video Stativ Profesionální Auminium Fotoaparát Stativy

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat